Real Madrid ima stotinu života. Jasno je to postalo i večeras u fantastičnom susretu trećeg kola Lige prvaka, odigranom na stadionu Santiago Bernabeu.

U reprizi prošlosezonskog finala Kraljevi su gubili do 60. minute sa 0:2, a onda prosto pregazili Borussiju iz Dortmunda.

Gosti iz Njemačke prednost od dva gola stekli su u prvom poluvremenu preko Malena i Gittensa, da bi zatim uslijedila demonstracija sile aktuelnog evropskog prvaka.

Rudiger je smanjio na 1:2 nakon ubačaja Mbappea, a zatim izjednačio Vinicus. Vazquez je pogodio za preokret, a potom je Vinicus sa još dva pogotka kompletirao hat-trick i ‘sahranio’ grogiranu Borussiju.

Za iznenađenje večeri pobrinuo se Stuttgart našeg Ermedina Demirovića, koji je usred Torina savladao Juventus. Strijelac je u nadoknadi bio El Bilal Toure, koji je u 62. minuti zamijenio upravo reprezentativca BiH.