Dinamo je i u revanš utakmici savladao Qarabag i plasirao se u Ligu prvaka. Podsjetimo, prvi meč u Zagrebu okončan je rezultatom 3:0 u korist Modrih.

Zagrepčani su večeras ostvarili pobjedu u Bakuu s rutinskih 0:2. Poveo je Dinamo u 33. minuti, strijelac je bio Marko Pjaca. Biciklom se riješio čuvara i sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora od stative pogodio za 0:1.

Sve je bilo gotovo u 53. minuti. Lopta je u kontri došla do Sučića, veznjak Modrih pucao, Kochalski odbranio, ali je Matheus Silva natrčao i postigao autogol za 0:2.

Do kraja više nije bilo pogodaka, prvak Hrvatske je potpuno zasluženo prošao dalje.

Žrijeb Lige prvaka zakazan je za sutra u 18 sati, uz direktan TV prenos na Arena 1 Premium.