OFK Beograd i Radnički 1923 odigrali su odličnu utakmicu u Zaječaru, a pobijedio je gost iz Kragujevca u šestom kolu Mozzart bet Superlige Srbije uz goleadu – 3:5 (2:3).

Ušli su i OFK Beograd i Radnički 1923 sa namerom da odigraju na gol više i najviše su profitirali gledaoci jer su vidjeli sijaset dobrih akcija, prilika i čak pet golova – jedan više u mreži “Romantičara” 2:3.

Prvi su pogodili formalni domačini sa Stare Karaburme. Cvetković je primio dobar dubinski pas, zaobišao golmana i pogodio mrežu.

A, onda je uslijedio rafal gostiju iz Kragujevca, koje s klupe vodi bh. stručnjak Feđa Dudić. Imali su mnogo sreće da kazne pomalo i nespretne intervencije u odbrani OFK Beograda (strijelci Šerbečić i Ortiz), da bi onda pokazali realizaciju tranzicije kao prošle sezone. Ćosić je asistirao Ben Hasinu za 1:3.

Međutim, mladi tim “Romantičara” ima u timu i iskusne majstore fudbala. Aleksandar Paločević je primio loptu na 18 metara i onda podsjetio navijače kakvu ljevicu ima.

Napali su “Romantičari” od starta drugog poluvremena, Kahvić, Cvetković i Stanojlović su propuštali prilike, da bi poslije uigranom kornera Evandro uvečao prednost Radničkog.

Nisu se predavali izbranici trenera Sima Krunića, poslije kornera je mladi reprezentativac BiH Aleksandar Kahvić u 61. minutu opet zakuhao meč. Međutim, odbrana OFK Beograda nije imala odbranu od kontri Kragujevčana.

Poslije sjajne akcije Bevis je pogodio za 3:5!

Napadao je OFK Beograd do kraja, Vlijter je promašio zicer u 88. minutu. Poslije toga, gosti su uspjeli da privedu meč kraju i osvoje velika tri boda.