Dinamo je pobijedio Šibenik 3:0 na Maksimiru u utakmici trećeg kola SuperSport HNL-a.

Brzo je domaća ekipa pokazala nadmoć. Ristovski je pogodio već u 6. minuti. Josip Mišić je dao loptu do Brune Petkovića, koji je odmah proigrao na desnoj strani Ristovskog. Desni bek Dinama napravio je par koraka prema šesnaestercu, te s ruba kaznenog prostora snažno i precizno od stative zakucao loptu u mrežu Šibenika.

Šibenik je odmah nakon gola propustio veliku priliku, a Dinamo je to kaznio u 19. minuti, kad je strijelac za 2:0 bio Dario Špikić.

I nakon tog drugog gola Dinama Šibenik je opet imao veliku šansu, ali Ivan Božić iz dobre je pozicije pucao preko gola.

Konačan rezultat postavio je u 56. minuti Kulenović. Petković i on dogovorili su se kako će izvesti slobodan udarac s nekih 25 metara. Petković je samo prebacio živi zid. Lopta je padala na peterac Antonija Đakovića, a na njoj je prvi bio Kulenović, bacio se i desnom nogom ju zakucao pod prečku.

Obje ekipe ušle su s maksimalnim učinkom u ovu utakmicu, ali Dinamo je nakon pobjede ostao sam na vrhu tabele s devet bodova. Šibenik je zasad na drugom mjestu sa šest bodova.