Inter je na Giuseppe Meazzi, u okviru sedmog kola Serije A, savladao Torino sa 3:2.

Već u 20. minuti Torino ostaje sa igračem manje. Maripan je dobio direktan crveni karton.

Inter to koristi na najbolji mogući način. Prvo u 25. na asistenciju Bastonija, a potom i u 35. minuti Thuram pogađa mrežu Torina. Zapata samo minutu kasnije smanjuje na 2:1.

U 60. minuti Francuz dolazi do trećeg pogotka na meču. Najbolje se Thuram snašao u gužvi koja je nastala pred golom Milinković-Savića. Pokupio je odbijenu loptu i pospremio je u gol.

Do kraja, tačnije u 86′ Vlašić je dodatno smanjio prednost Intera. Pogodio je iz penala za 3:2. Ipak, Torino nakon toga nije uspio da u potpunosti nadoknadi zaostatak, tako da je tim iz Milana upisao nova tri boda.