Druga prijateljska utakmica između juniorskih (U-19) reprezentacija Bosne i Hercegovine i Slovenije odigrana je danas u Trening centru NSBiH u Zenici. Kao i prva, odigrana prije dva dana, završena je neriješenim rezultatom 1:1.

Bosna i Hercegovina je povela golom Vedada Garčevića u 14. minuti, a protivnik je izjednačio rezultat u 54. minuti pogotkom Nika Grlića.

Bosna i Hercegovina: Ivan Kraljević, Amar Ibrišimović, Faris Mehić, David Karačić (69. Emel Omerović), Emin Pajić (73. Nedim Keranović), Dženan Šabić, Vedad Garčević (46. Kerim Alajbegović), Ajdin Beganović (65. Deni Memišević), Kenan Đuliman (65. Arman Kovač), Afran Fočo (46. Malik Tubić, 73. Adrijano Rizvić), Damian Ćorić (46. Amar Malik).

Slovenija: Anej Lorbek, Lev Bohinc, Krstjan Bendra, Kobi Bajc, Rene Hrvatin, David Vitamvas, Dominik Drobnič, Aljaž Vodopivec, Nal Lan Koren, Jaka Zrnec, Denis Nikić.