Večeras se igra deset revanš utakmica trećeg pretkola Lige prvaka, a na terenima ćemo gledati i kapitena bh. reprezentacije Edina Džeku koji sa Fenerbahceom traži prolaz u play-off fazu.

U prvoj utakmici u Francuskoj domaći su slavili sa 2:1. Lille je poveo golom Santosa u 12. minuti, Fener je poravnao u 80. minuti lijepim golom Kahvecija, a konačnih 2:1 postavio je Zhegrova u 91. minuti meča.

Fener je do trećeg pretkola došao nakon što je u drugom bio bolji od Lugana sa 6:4, dok je Lille krenuo od trećeg pretkola. Fenerbahce je za vikend golom Edina Džeke savladao Adana Demirspor.

Edin Džeko će vjerovatno i večeras predvoditi napad Fenerbahcea, a ove sezone je već postigao pet pogodaka. Rade Krunić je igrao na tri utakmice u Ligi Šampiona, a u prvenstvu za vikend je bio na klupi.

Pobjednik ovog duela igrat će u play-offu protiv boljeg iz dvomeča Slavia Prag – Union SG. Prva utakmica završena je pobjedom Slavije od 3:1.

Meč Fenerbahce – Lille počinje u 19 sati, a utakmicu možete pratiti u direktnom TV prenosu na kanalu Arena 2 Premium.