Bivši fudbaler Željezničara i Tuzla Cityja, Harun Karić, ovog ljeta vratio se u Kirgistan, gdje će ponovo igrati za Bars.

U januaru 2025. stigao je u Prištinu, upisao devet pa već nakon pola sezone promijenio sredinu.

U Kirgistanu se vraća u ekipu u kojoj je ranije već nastupao, a u prethodnom periodu za Bars je odigrao 13 utakmica i postigao pet golova.

Bars je iskoristio situaciju i doveo ga kao slobodnog igrača.

Karić je karijeru počeo u omladinskim selekcijama Zvijezde 09, gdje je igrao i za prvi tim, a potom je nastupao za Gradinu, Tuzla City, Lokomotivu i Željezničar.

Podijeli
Exit mobile version