Danas su u terminu od 18 sati odigrane dvije utakmice 4. kola Lige nacija. Slovačka je savladala Azerbejdžan, a Albanija Gruziju.

Slovaci su na gostovanju u Bakuu slavili pobjedu rezultatom 1:3. Izabranici Francesca Calzone poveli su sa 0:1 zahvaljujući auto-golu koji je postigao Mammadov. Nakon toga, Azerbejdžan stiže do izjednačenja preko Bayramova. U 70. minuti napadač domaćih, Mahir Emreli, dobija drugi žuti karton. Slovačka to koristi na najbolji mogući način. Prvu su u 75. minuti otišli na 1:2, a potom u 86. na konačnih 1:3. Strijelci ova dva gola bili su Haraslin i Duris.

Reprezentacija Albanije je ostvarila važnu pobjedu nad Gruzijom, također na gostovanju. Strijelac jedinog, ali pobjedonosnog pogotka na utakmici bio je Asllani u 48. minuti.