Nogometaši Cagliarija remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Coma rezultatom 1:1 u okviru drugog kola italijanske Serije A.

Novopečeni prvoligaš ostavio je prilično dobar utisak na Sardiniji, iako je domaćin bio taj koji je poveo u završnici prvog poluvremena.

Igrao se 44. minut kada je Roberto Piccoli posle loše komunikacije odbrane gostiju sa golmanom Reinom iskoristio prostor i sproveo loptu u mrežu.

Nije to obeshrabrilo Como koji je iskoristio prvu moguću priliku da izjednači u 54. minutu kada je Patrick Cutrone poslije kornera Dossene postigao drugi gol u sezoni.

Cesc Fabregas je odlučio priliku pružiti i najnovijim pojačanjima iz Real Madrida, Manchester Cityja i Barcelone pošto su u drugom poluvremenu zaigrali Paz, Sergi Roberto i Perrone.

Ipak, do kraja meča nije bilo promene rezultata iako je Cerri u nadoknadi vremena propustio dvije velike prilike, ali Como se svakako vraća kući zadovoljniji osvojenim bodom.