Manje je od dvije sedmice do početka Copa Americe, a reprezentacije odrađuju pripreme za ono što ih čeka.

Brazil i Meksiko imaju uvijek visoka očekivanja na velikim natjecanjima, a u pripremnom duelu odigranom na Kyle Fieldu, uspješniji su bili Brazilci rezultatom 2:3.

Odlično je Brazil otvorio utakmicu i poveo je već u petoj minuti golom Andreasa Pereire da bi tu prednost povisio na 2:0 početkom drugog poluvremena preko Gabriela Martinellija.

Meksikanci se nisu predavali i uspjeli su doći do izjednačenja. Prvo je u 73. minuti Julian Quinones smanjio, a zatim u 92. minuti Guillermo Martinez izjednačio na 2:2.

Kada se činilo da će završiti bez pobjednika, u 96. minuti proradila je Realova veza, Vinicius Junior je ubacio, a nova zvijezda Madriđana, mladi Endrick, glavom je skrenuo loptu u mrežu.

Brazil je na Copa Americi smješten u skupinu D s Paragvajem, Kolumbijom i Kostarikom, a Meksiko u skupini B s Ekvadorom, Venezuelom i Jamajkom.