Nogometaši Torina savladali su na domaćem terenu ekipu Milana rezultatom 3:1, u utakmici 37. kola Serije A.

Rossoneri su večeras izašli u izmiješanom sastavu, što je domaćin iskoristio na najbolji mogući način.

Domaćin je prvi zaprijetio preko Tamezea, da bi na drugoj strani uzvratio Okafor. Mreže su mirovale sve do 26. minute kada je Duvan Zapata iskoristio lijepo dodavanje Rodrigueza i matirao nemoćnog Sportiella.

Torino je udvostručio prednost u 40. minutu kada je pogodio Ivan Ilić. Reprezentativac Srbije sačekao je dobar centaršut Bellanove sa desne strane i glavom postigao svoj četvrti pogodak ove sezone.

Nije prošlo ni 30 sekundi u drugom poluvremenu kada je Ricardo Rodriguez postigao fantastičan pogodak sa oko 30 metara, jedan od najljepših ove sezone na Apeninima.

Neopreznost Masine u sopstvenom kaznenom prostoru iskoristio je Ismael Bennacer koji je sa penala u 55. minutu zatresao mrežu koju je čuvao Vanja Milinković Savić.

Bio je to i konačan rezultat utakmice na Olimpijskom stadionu u Torinu. Bikovi i dalje imaju šansu da se dokopaju Evrope, dok Milan ne može da mrdne sa druge pozicije.