Radnički 1923 nakon velikog proekreta došao je do nove pobjede u Superligi Srbije.

Tim bh. stručnjaka Feđe Dudića bio je u zaostatku od 0:2 na svom terenu u Kragujevcu, djelovalo je da će Mladost iz Lučana pogocima Veličkovića i Miloševića doći do trijumfa.

No, u nadoknadi prvog poluvremena Vidosavljević je bio precizan s bijele tačke i smanjio na 1:2, da bi isti igrač izjednačio na 2:2 u 60. minuti.

Zatim je na scenu stupio Besim Šerbečić, fudbaler Sarajeva na posudbi u Radničkom. Nakon kornera u 76. minuti bh. stoper je zakucao loptu u mrežu Mladosti za 3:2. Ispostavit će se da je to konačan rezultat.

Radnički je trenutno na četvrtoj poziciji sa 59 bodova i sve je bliži plasmanu na evropsku scenu.