Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Luka Menalo karijeru će nastaviti u Indoneziji, gdje će obući dres Persib Bandunga.

Prema informacijama italijanskog insajdera Lorenza Leporea, Menalo je postigao dogovor s aktuelnim prvakom Indonezije i potpisat će dvogodišnji ugovor.

Navodi se da su svi detalji saradnje već usaglašeni, a zvanično potpisivanje ugovora očekuje se 5. jula.

Persib je posljednjih godina dominantan u indonezijskom fudbalu, s obzirom na to da je osvojio tri uzastopne šampionske titule.

Menalo je prije dva dana i zvanično okončao saradnju sa Sarajevom.

Bh. ofanzivac je 2018. godine napustio Široki Brijeg i prešao u Dinamo Zagreb.

Tokom boravka u Hrvatskoj nastupao je i na posudbama za Slaven Belupo, Olimpiju iz Ljubljane, Rijeku i Celje, da bi kasnije trajno postao član Rijeke.

Podijeli
Exit mobile version