Zrinjski je danas u Cvetkovecu remiizirao s hrvatskim prvoligašem Slaven Belupom.

U prvom poluvremenu po pogodak sa svake strane. U 15. minuti lijepo je centrirao Murić s lijeve strane, a bivši fudbaler Sarajeva Ivan Borna Jelić Balta još ljepše glavom zabio za 1:0.

Plemiči su izjednačili preko Ćuže koji je s desetak metara u 19. minuti pogodio mrežu za 1:1. Bio je to i rezultat poluvremena.

U nastavku susreta Slaven Belupo je do novog vodstva stigao u 49. minuti kada je Jelić Balta postigao svoj drugi pogodak. Veznjak je spremno dočekao jednu odbijenu loptu i s 15 metara čvrsto zakucao loptu u mrežu Zrinjskog za 2:1.

Mostarci su mogli izjednačiti preko Abdurahimija, no njegov udarac zaustavila je stativa.

U 86. minuti Zrinjski je poravnao na 2:2 preko Mlinara koji je pogodio iz slobodnog udarca.