Fudbaleri banjalučkog Borca odigrali su neriješeno u trećoj pripremnoj utakmici uoči nove sezone.
Ekipa iz Banjaluke remizirala je 1:1 protiv IMT-a, nakon što je prethodno slavila u duelima s Jedinstvom Putevi i Sutjeskom iz Nikšića.
Borac je do prednosti stigao u 27. minuti kada je mrežu zatresao Ogrinec, dok je konačnih 1:1 postavio Šapić, koji je u 75. minuti pogodio nakon izvedenog kornera.
Narednu provjeru Banjalučani će imati 29. juna, kada će odmjeriti snage s ruskim Akhmatom.
