Iskusni golman Filip Erić ovog ljeta napušta redove Sloge iz Doboja, a karijeru bi mogao nastaviti u Srbiji.

Iako se posljednjih dana povezivao sa zeničkim Čelikom, koji mu je ponudio angažman uoči povratničke sezone u WWin ligi Bosne i Hercegovine, sve su veće šanse da se vrati u svoj rodni grad.

Prema navodima srbijanskih medija, Loznica želi ponovo angažovati 31-godišnjeg čuvara mreže, koji je dres ovog kluba već nosio prije tri godine.

Nakon odlaska Luke Savića, čelnici kluba u Eriću vide idealno rješenje za golmansku poziciju u ambicioznom projektu povratka u Superligu Srbije.

Podijeli
Exit mobile version