Igman je u prvom meču šestog kola WWin lige slavio na gostovanju kod ekipe Radnika sa minimalnih 1:0.

U uvodnim minutama, igralo se uglavnom između dva šesnaesterca s mnogo grešaka na obje strane.

Prvu ozbiljniju priliku na utakmici imala je ekipa Radnika. Krajišnik je lijepo centrirao, Josipović šutirao glavom sa šest metara, ali je lopta otišla malo pored gola Igmana.

Slična situacija odigrala se i u 45. minutu, kada je Jovanović pokušao glavom. Ipak, njegov pokušaj zaustavio je Ćeman sjajnom intervencijom.

U 69. minutu Igman je stigao do pogotka, ali je isti poništen zbog ofsajda. Sudija na terenu je donio odluku da je Buturović bio u nedozvoljenoj poziciji, a ista je potvrđena i u VAR sobi.

Samo par minuta kasnije, tačnije u 82. minutu, Igman ponovo dolazi do gola. Ovoga puta sve je bilo regularno. Lakić je loše izbio loptu, nakon čega ona dolazi do Ramića koji centrira. Na ovaj ubačaj natrčao je Buturović i pogodio sa nekih 15 metara.

Zatresla se mreža Radnika i u 93. minutu. Nurković je pogodio, ali je još jednom signaliziran ofsajd.

Do kraja utakmice, Bijeljinci su pokašali doći do izjednačenja, ali promjene rezultata nije bilo.

Radnik – Igman 0:1 (82′ Buturović)

Gradski stadion u Bijeljini. Glavni sudija: Antonio Tomić (Kreševo).

RADNIK: Lakić, Vasić, Janjić, Josipović, Antonijević, Maričić (Pekarić), Krajišnik (Amidžić), Mehanović (Subašić), Pantelić, Jovanović (Crepaldi), Teodorović (Paulo).

IGMAN: Ćeman, K. Hebibović, Velić, Buturović, Posinković, Đorić, Drljević, Nurković, Herić (Mešić), A. Hebibović (Nikolić), Ramić.