Sjajnu utakmicu gledali smo u Konjicu. U okviru devetog kola WWin lige BiH, Igman je savladao GOŠK sa 3:2. Na taj način izabranici Husrefa Musemića stigli su do četvrte pobjede zaredom.

Igman je u vodstvo stigao već u 10. minutu. Mešić je odigrao povratnu loptu, a Herić sa ivice kaznenog prostora šutirao i pogodio mrežu gola na kojem je stajao Karić.

Nije GOŠK-u trebalo mnogo vremena da dođe do izjednačenja. Nakon loše reakcije odbrane tima iz Konjica Gogić se našao sam u šesnaestercu Ćemana. Prebacio je loptu na drugu stranu, do Novakovića, koji je imao lagan zadatak da istu gurne u prazan gol.

Ipak, u 23. minutu Igman dolazi do 2:1. Strijelac još jedanput Herić. Ponovo se 27-godišnji veznjak nalazio na istom mjestu, na rubu šesnaesterca. Naletio je na odbijenu loptu i zakucao je pod prečku GOŠK-ovog gola.

No, ni to nije bilo sve. Do kraja prvog poluvremena i ekipa GOŠK-a stiže do drugog pogotka na meču. Ponovo je pogriješila odbrana Igmana. Ljukovac je dodao do Šrolera koji dolazi do svog prvijenca u dresu tima iz Gabele.

Prvu pravu priliku u drugom dijelu vidjeli smo u 59. minuti. Hebibović je centrirao. Prošla je lopta kroz peterac, ali niko nije uspio da je zakači i skrene u mrežu.

Par minuta kasnije, nogometaši Igmana iskoristili su šansu koja im se ponudila. Šehić pronalazi Hebibović, a ovaj Talla. Napadač iz Obale Slonovače prihvatio je loptu, okrenuo se i matirao nemoćnog Karića.