Nogometaši Sloge su na obnovljenom terenu stadiona Luke poraženi od Sarajeva rezultatom 1:3 u okviru drugog kola Wwin lige BiH.

Poslije utakmice govorio je trener Sloge, Vlado Jagodić.

“U najavi utakmice smo razmišljali o tom detalju da možemo imati možda problem u tome, jer je pet takmičarskih utakmica mnogo velika prednost i mi smo ovdje prvi put u zvaničnoj utakmici igrali na Lukama. Mislim da je u prvih 25 minuta utakmica bila u egalu, ali prekid na drugu stativu, pa glavomet na drugu stativu i mislim da to ne smijemo dopustiti, jer je to detalj koji daje puno vjetra u leđa ekipi poput Sarajeva, pa su tako to iskoristili, istakao je Jagodić, pa dodao:

“Nismo imali želju da gubimo na početku i onda smo se malo zaletjeli, a to Sarajevo izuzetno dobro kažnjava. Do poluvremena smo primili još dva gola. U nastavku koliko god smo pokušali nismo uspjeli. Neplanski izlazak Tonija Jovića je otežao situaciju. Hvala svima koji su došli. Bit ćemo bolji jer imamo materijala. Sarajevu želimo sve najbolje.