Fudbaleri Sloge ostvarili su prvu pobjedu u WWin ligi Bosne i Hercegovine nakon dolaska Nedima Jusufbegovića na čelo tima. Dobojlije su savladale GOŠK rezultatom 2:0.

U 27. minuti Sloga dolazi do prednosti. Kružili su izabranici Nedima Jusufbegovića oko protivničkog šesnaesterca. U jednom trenutku, lopta dolazi na lijevu stranu do Kvesića koji istu ubacuje u kazneni prostor. Lopta preskače Vidića, ali stiže do Popare koji sa pet metara snažno šutira i matira nemoćnog Karića.

Drugi pogodak došao je nakon kornera. Đokić je centrirao iz kornera, a Đekić glavom pogodio za 2:0. Bio je to prvi gol u dresu Sloge za 23-godišnjeg desnog beka.

Najbolju priliku na utakmici GOŠK je imao u 75. minuti. Čoko se našao sam ispred golmana Pavlovića koji ‘ulazi’ u njegov šut i odlično interveniše.

Do kraja utakmice, dobar pokušaj imao je i Jović. Ipak, bio je neprecizan tako da nove promjene rezultata nije bilo.

Sloga – GOKŠK 2:0 (Popara 27′, Đekić 45′)

Stadion Luke u Doboju. Glavni sudija: Dražen Marić (Bijeljina).

SLOGA: Pavlović, Đekić, Varga, Omić, Ristić, Kvesić, Popara, Đokić (Sadiković), Ovčina, Jović (Dadić), Vidić (Batar).

GOŠK: Karić, Mandić, Šuta, Sipović, Čoko, Lagumdžija, Kaćunko (Ikić), Šroler, Novaković (Gogić), Ljukovac (Lukić), Mihaljević (K. Perić).