Ekipa Posušja nakon tri mjeseca se vratila na svoj stadion, Mokri Dolac, te u današnjoj utakmici sedmog kola WWin lige BiH savladala Radnik.

Od početka susreta domaći su imali inicijativu, da bi do vodstva došli u 21. minuti preko Darija Pavkovića.

Početkom drugog poluvremena Posušje je udvostručilo prednost. Bila je to lijepa akcija, Stapić je asistirao Petroviću, kojem nije bilo teško da pogodi za 2:0. Treba svakako naglasiti da je prvobitno dosuđen ofsajd, ali nakon intervencije VAR-a i pregledavanja snimka gol je ipak priznat.

Rijad Kobiljar u 80. minuti postiže prvijenac za Posušje, nakon asistencije Čuljka, za ubjedljivih 3:0.

Pred kraj meča dosuđen je penal za Radnik nakon što je lopta pogodila Vrgoča u ruku. Siguran realizator je bio Đorđe Pantelić i tako ublažio poraz Bijeljinaca.

Više nije bilo promjene rezultata, Posušaci su rutinski upisali tri boda na vlastiti konto.

Posušje – Radnik 3:1 (Pavković 21′, Petrović 52′, Kobiljar 80′ – Pantelić 89′)

Stadion Mokri Dolac u Posušju. Glavni sudija: Dragan Todić (Doboj).

POSUŠJE: Galić, Stapić, Marić, Vrgoč, Bekavac, Begić, Hanuljak, Kamenar (Kobiljar), Rozić (Čuljak), Petrović (Boban), Pavković.

RADNIK: Samurović, Sivac, Janjić, Pavlović, Amidžić (Santrač), Veljkić, Krajišnik, Jovanović, Mehanović (Subašić), Pantelić, Da Silva (Teodorović).