Nakon što je jučer odigrana svega jedna utakmica, danas je na terenima u FBiH odigrano još šest mečeva te je tako kompletirano četvrto kolo Prve lige FBiH.

Ovog vikenda, bilo je izuzetno interesantno na terenima Prve lige.

Čelik je na svom terenu savladao ekipu Gradačca rezultatom 2:0 te su se tako, nakon poraza na gostovanju u Travniku, vratili na pobjednički kolosjek.

Sjajna utakmica odigrana je i u Bihaću. Travnik i Jedinstvo su odigrali meč bez pobjednika, a rezultat je glasio 2:2. Prvi pogodak za goste postigao je Hamza Gasal. Od 63. do 70. minuti domaći su preko Husovića i Ljuce došli do preokreta. Konačnih 2:2 postavio je Bandić u 79. minuti.

Stupčanica je sa 2:0 slavila protiv ekipe Tuzla City. Tim iz Olova u odigrana 4 kola ima maksimalan učinak.

TOŠK je na domaćem terenu upisao novu pobjedu. Ovoga puta, Tešnjaci su bili bolji od Tomislava, a slavili su sa 2:0.