Fudbaleri Radnika iz Bijeljine započeli su pripreme za novu sezonu, koja počinje 8. augusta.

Stručni štab na čelu s Bojanom Kruljem okupio je ekipu, dok su za vikend planirani ljekarski pregledi i fizička testiranja.

Prvu pripremnu utakmicu Radnik će odigrati 4. jula u Bijeljini protiv Loznice.

Glavni dio priprema bit će obavljen na Zlatiboru, gdje će ekipa boraviti od 7. do 17. jula.

Tokom tog perioda planirana su tri kontrolna susreta – protiv Zemuna 8. jula, Napretka 11. jula i Akhmata 14. jula.

Po završetku priprema na Zlatiboru, Radnik putuje u Budimpeštu, gdje će 18. jula odmjeriti snage s Ujpestom.

Generalna provjera pred početak nove sezone zakazana je za 1. august u Olovu, a protivnik će biti Stupčanica.

Podijeli
Exit mobile version