FK Sarajevo zvanično je potvrdio odlazak Aldina Turkeša. Iskusni napadač više nije član bordo kluba, a rastanak je ozvaničen nakon sporazumnog raskida ugovora između dvije strane.
“Fudbalski klub Sarajevo obavještava javnost da su klub i Aldin Turkeš postigli sporazumni dogovor o završetku saradnje.
U bordo dresu odigrao je 39 utakmica i postigao 10 golova, a svoj period u FK Sarajevo obilježio je i osvajanjem Kupa Bosne i Hercegovine.
Zahvaljujemo Aldinu na profesionalnom odnosu, te mu želimo mnogo sreće u nastavku karijere.”, objavili su iz tima sa Koševa.
