Ante Bolanča i Mario Kordić-Gružić su novi igrači Nogometnog kluba Široki Brijeg.

Ante Bolanča, lijevi bek, pojačati će konkurenciju u odbrambenoj liniji i predstavljati dodatnu opciju stručnom štabu u nadolazećoj sezoni, a potpisao je ugovor do ljeta 2027. godine.

U dosadašnjoj karijeri igrao je za Šibenik, Zagoru Unešić, Hrvace, Dugo Selo i BSK Bijelo Brdo.

Vezni igrač, Mario Kordić-Gružić potpisao je do ljeta 2028. godine

Ranije je nosio dresove Trešnjevke, Brezice 1919, Opatije i Orijenta.

Podijeli
Exit mobile version