Brazilski fudbaler Vini Peixoto je potvrdio potvrdio da odlazi iz Željezničara, a na društvenim mrežama napisao je oproštaj od kluba.

Vini je odigrao 47 utakmica za Željezničar i postigao je pet golova, uz jednu asistenciju. U klub je stigao početkom 2025. godine.

“Došlo je vrijeme da kažem doviđenja. Nije lako napustiti gdje sam toplo dočeka i gdje sam doživio mnogo posebnih trenutaka. Želim da se zahvalim svima koji su bili dio ovog putovanja. Mojim saigračima, stručnom štabu, zaposlenima u klubu, a posebno navijačima koji su uvijek bili na našoj strani. Podrška koju sam primio ovdje nikad neću zaboraviti.

Imao sam privilegiju da postignem neke bitne golova, proživim mnogo nezaboravnih momenata i doživim podršku u svakom meču. Nositi ovaj dres je bila ogromna čast. Odlazim srca pune zahvalnosti gdje sam dao dao najbolje od sebe. Hvala za sve i uvijek ćete imati posebno mjesto u mojoj priči”, napisao je Peixoto.

Podijeli
Exit mobile version