Zrinjski je pobjedom u Konjicu protiv Igmana, nakon preokreta, zaključio uspješnu sezonu.

Domaćini su dobro otvorili susret. Nakon centaršuta Čubrila, glavom je pogodio Ramić za 1:0.

No, svega tri minute kasnije Hrvanović je nakon asistencije Mulahusejnović izjednačio.

Zatim je Mulahusejnović u 26. minuti pogodio za preokret, bila je to dobra kontra Zrinjskog i odlično dodavanje Abdurahimija u peterac Igmana.

Dileme o pobjedniku riješen su u 70. minuti, mladi Luka Lukanić (20) je iskoristio grešku domaćeg golmana Hamzića i pogodio za 1:3.

Majstorskim golom Abdurahimija u finišu meča mostarski tim je podigao prednost na 1:4. To je ujedno bio i konačan rezultat.

Igman sezonu završava na desetom mjestu, Zrinjski na drugom, uz osvojeni Kup BiH.

Igman – Zrinjski 1:4 (Ramić 17′ – Hrvanović 17′, Mulahusejnović 26′, Lukanić 70′, Abdurahimi 89′)

Gradski stadion u Konjicu. Glavni sudija: Mateo Musa (Čitluk).

IGMAN: Hamzić (Ćosić), Velić, Dupovac, Bajrić, Čubrilo (K. Hebibović), Đorić, Janketić (Džumhur), A. Hebibović, Mešić (Denković), Mešinović, Ramić (Ahmetović).

ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Magdić, Jakovljević (Brekalo), Corda, Savić, Ramić (Sabljić), Hrvanović, Lukanić (Kozina), Abdurahimi, Mulahusejnović (Ivančić).