Nakon večeras odigranih uzvratnih mečeva play-offa Lige prvaka, saznali smo koga ćemo gledati u grupama predstojeće sezone.

Tim našeg Amara Dedića, ekipa Salzburga remizirala je u duelu sa Dinamom iz Kijeva. Konačani rezultat glasio je 1:1. Adam Daghim je bio taj koji je na asistenciju Kjaegaarda domaćina doveo u vodstvo. Desilo se to u 12. minuti meča. U 29. minuti ukrajinski predstavnik došao je do izjednačenja. U situaciji jedan na jedan bio je siguran napadač gostiju, Vladyslav Vanat.

Ukupni rezultat dvomeča bio je 3:1 u korist Salzburga.

Meč u Pragu završen je rezultatom 2:0 u korist Sparte. U prvom poluvremenu i jedna i druga ekipa su imale po jedanaesterac, ali ga nisu realizirale. Oba gola su pala u drugom dijelu. Strijelci su bili Haraslin i Rrahmani.

Dvomeč je završen rezultatom 4:0, a dalje je prošla ekipa Sparte.

Pobjedu od 0:1 na gostovanju u Istanbulu ostvarila je ekipa Young Boysa. Gosti iz Švicarske postigli su pogodak u 87. minuti, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Virginius.

Na taj način tim Young Boysa slavio je u ovom dvomeču reultatom 2:4.

U grupnu fazu Lige prvaka plasirale su se ekipe Salzburga, Sparte i Young Boysa.