Samo nekoliko sati je Manchester City proveo na vrhu tabele engleske Premier lige, tamo su se vratili nogometaši Liverpoola večerašnjom pobjedom protiv Chelseaja 2:1 u osmom kolu.

Liverpool opet ima bod prednost u odnosu na aktualnog prvaka Manchester City, dok je Chelsea ostao na šestom mjestu.

Liverpool je poveo u 29. minuti kada je Salah realizirao jedanaesterac. Chelsea se u igru vratio na startu drugog poluvremena. U 48. minuti je lijepo asistirao Caicedo, a Jackson je pogodio za 1:1. Međutim, Chelsea je kratko uživao u egalu, već je u 51. Liverpool vratio vodstvo. Salah je asistirao, a iz blizine je Curtis Jones pogodio za 2:1.

Bio je to pogodak koji je odlučio pobjednika, a Liverpool je time proslavio sedmu ligašku pobjedu u sezoni. Za Chelsea je ovo bio drugi poraz.

Nottingham Forest i Crystal Palace u ponedjeljak će zaokružiti ovo osmo kolo Premier lige.