Velika drama večeras se odvijala na San Siru, gdje je Milan sve do 89. minute bio u zaostatku od dva pogotka, a na kraju je ipak ugrabio remi s Torinom (2:2) u susretu prvog kola Serije A.

Gostujuća ekipa je povela autgolom Thiawa u 30. minuti. U 82. minuti je Zapata povisio prednost Torina nakon sjajne asistencije Lazara.

Potom pred sam finiš regularnog dijela igre Alvaro Morata daje tračak nade svom timu da može do izjednačenja nakon što je pogotkom smanjio prednost rivala na 2:1.

Nije ostalo još mnogo vremena do kraja nadokande, ali to nije predstavljalo problem Okaforu da se upiše u strijelce. Musah je centrirao sa desnog boka, a Okafor uhvatio neodbranjiv volej i matirao nemoćnog Milinković-Savića za konačnih 2:2.

U terminu od 20:45 sati svoj meč su također odigrali Empoli i Monza, nije bilo pogodaka na utakmici.