Odigrane su i posljednje utakmice drugog kola Lige nacija, koje su danas bile na rasporedu.

Svoj meč, u terminu od 21 sat, započele su Hrvatska i Poljska. Hrvati su slavili sa 1:0, a strijelac jedinog pogotka na meču bio je fenomenalni Luka Modrić. Gol je postigao izuzetno preciznim udarcem iz slobodnog udarca. Bilo je to u 52. minuti.

Poslije ove situacije i Poljaci su imali izglednu priliku. U 72. minuti pokušao je Lewandowski, ali je njegov šut odsjeo na prečki gola Livakovića. Rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen.

U Ženevi su se sastale reprezentacije Švicarske i Španije. Glavni arbitar na ovom meču bio je naš Irfan Peljto. Španci su u ovom meču slavili sa ubjedljivih 4:1, a strijelci za goste bili su Joselu, Torres i Ruiz dva puta. Jedini pogodak za Švicarsku postigao je Amdouni u 41. minutu. Interesantno je to da su Španci od 20. minuta igrali sa igračem manje, no to ih nije spriječilo da upišu novu pobjedu.

Meč između Portugala i Škotske završen je rezultatom 2:1 u korist Portugalaca. McTominay je svoju reprezentaciju doveo u vodstvo već u 7. minutu. Ipak, Portugal je do kraja meča uspio da dođe do preokreta. Strijelci za domaćina bili su Bruno Fernandes i Cristiano Ronaldo.