U okviru 3. kola Superlige, odigrana je utakmica između Young Boysa i Zuricha, koja je završena rezultatom 2:2.

Gosti su sjajno otvorili utakmicu i već u 7. minuti poveli. Gol za Zurich postigao je Marcheasano sa jedanaest metara. Međutim, vodstvo nije dugo trajalo, jer je u 18. minuti utakmice Brecher postigao autogol, čime je rezultat prvog poluvremena bio izjednačen.

Potpuni preokret domaći igrači ostvarili su u 54. minuti kada je na asistenciju Husića pogodio Ganvoula. Konačan rezultat utakmice postavio je bh. reprezentativac Nikola Katić nakon asistencije Chouiara.

Podsjećamo, Nikola Katić je u prethodnoj utakmici pogodio u pobjedi svog tima protiv Winterthurta rezultatom 4:2, te se našao i u najboljih jedanaest u drugom kolu švicarskog prvenstva.

Katić ove sezone sezone u tri prvenstvena nastupa za Zurich ima dva pogotka i jednu asistenciju.