Mečom između PSG-a i Montpelliera otvoreno je drugo kolo francuske Ligue 1. Tim iz Pariza je slavio ubjedljivim rezultatom 6:0.

Parižani su dominirali tokom čitavog meča. Već u 4. minuti nakon sjajnog prodora po strani Bradley Barcola donosi prednost svome timu.

Za povećanje te prednosti pobrinuo se Asensio dvadeset minuta kasnije. Nakon odlične akcije Španac sam izlazi na golmana i postiže pogodak.

53. minuta novo uzbuđenje. Strijelac je još jednom bio mladi Bradley Barcola.

PSG ni tu nije odlučio da stane. Nakon sjajnog ubačaja Mendesa, gol postiže Hakimi, a samo dvije minute kasnije mrežu gostiju je zatresao i Zaire-Emery.

Tačku na kraj meča stavio je Lee Kang-In u 82. minuti. Konačni rezultat 6:0 za PSG.

Drugo kolo francuske fudbalske lige se nastavlja sutra, a utakmice možete pratiti direktno na TV Arena Sport.