Odigran je derbi 11. kola Superlige Švicarske između Zuricha i Servettea. Domaći tim je ušao u utakmicu s liderske pozicije, s bodom prednosti nad Servetteom.

Prvi pogodak postignut je u 32. minuti kada je Miroslav Stevanović, bivši reprezentativac BiH, asistirao Kutesi, koji je zatresao mrežu za vodstvo gostiju.

Slična kombinacija uslijedila je u 51. minuti. Stevanović ponovo asistira, a Kutesa postiže gol za 0:2.

U 56. minuti raspoloženi Stevanović kruniše sjajnu partiju pogotkom, povećavši prednost svog tima na 0:3. Perea je zatim u posljednjoj minuti postavio konačnih 1:3.

Za Zurich je cijeli meč odigrao aktuelni bh. reprezentativac Nikola Katić.

S ovim trijumfom Servette je preuzeo lidersku poziciju u Superligi Švicarske. U narednom kolu, Zurich će gostovati kod Siona, dok će Servette dočekati Luzern.

Miroslav Stevanović (34), pak, igra sjajno ove sezone, postigao je tri gola na 10 utakmica.