Rukometaši Zagreba odigrali su i drugu prijateljsku utakmicu u sklopu drugog dijela ljetnih priprema.

Iz sportskog centra Draš u Mariboru otputovali su hrvatski rukometni prvaci u Graz, gdje su u pripremnom prijateljskom susretu odmjerili snage s njemačkim gigantom THW Kielom.

Dvoboj odigran u Raiffeisen Sportpark dvorani u Grazu rezultatski je na koncu pripao je ekipi iz Zagreba, koji su pokazali kvalitetu i slavili s 33:30.

Što se same utakmice i kretanja rezultata tiče, valja istaknuti kako se vodstvo u prvom poluvremenu smjenjivalo čas na jednu, čas na drugu stranu, da bi se na koncu na predah otišlo pri rezultatu 18:18.

U nastavku su igrači Zagreba zaigrali čvršće i pokretljivije u obrani, što je odlično popratio i vratar Ante Grbavac, koji je bio na nestvarnih 50 posto obrana. A kad smo kod pojedinačnog učinka, svakako treba izdvojiti i nastupe Zvonimira Srne sa sedam, Filipa Glavaša sa šest, te Miloša Kosa s pet pogodaka.