Close Menu
Arena Sport
  • Najnovije
  • WWin liga BiH
    • Vijesti
  • Fudbal
    • Premier league
    • Serie A
    • La Liga
    • Ligue 1
    • Liga prvaka
    • Europska liga
    • Konferencijska liga
    • Superliga Srbije
    • HNL
    • Reprezentacije
    • Ostale lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • NBA
    • ABA liga
    • ABA 2 liga
    • FIBA
    • Euroliga
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Plivanje
    • Rukomet
    • Odbojka
    • NFL
    • Arena Fight
    • Hokej na ledu
    • Ostalo
  • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • BIH
    • CRO
    • SRB
    • SLO
Arena Sport
Facebook Instagram
  • Najnovije
  • Sportovi
    • WWin liga BiH
      • Vijesti
    • Fudbal
      • Premier league
      • Serie A
      • La Liga
      • Ligue 1
      • Liga prvaka
      • Europska liga
      • Konferencijska liga
      • Superliga Srbije
      • HNL
      • Reprezentacije
      • Ostale lige
      • Ostalo
    • Košarka
      • NBA
      • ABA liga
      • ABA 2 liga
      • FIBA
      • Euroliga
      • Ostalo
    • Ostali sportovi
      • Tenis
      • Plivanje
      • Rukomet
      • Odbojka
      • NFL
      • Arena Fight
      • Hokej na ledu
      • Ostalo
    • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
TV Arena Sport logo
Ostalo
Arena Sport
Home » BiH – Švicarska, kvalifikacije za SP
Promocije

BiH – Švicarska, kvalifikacije za SP

Objavio TV Arena Sport24/02/20261 minuta čitanja
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp VKontakte Email Copy Link
Foto: FIBA
Dijeli
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email WhatsApp Copy Link

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine dočekuje u petak navečer (20 sati) ekipu Švicarske u susretu trećeg kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Direktan TV prenos meča gledajte na kanalu Arena Sport 1.

Košarkaška reprezentacija BiH Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo Švicarska Zmajevi
Podijeli Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp Email Copy Link
Prethodni članakSrbija – Turska, kvalifikacije za SP
Sljedeći članak Liga prvaka na TV Arena Sport: Večeras se igraju četiri revanš susreta

Slične objave

Barcelona – Athletic Bilbao, La Liga

24/08/2026

Partizan – Getafe, Konferencijska liga

24/08/2026

Hrvatska – Latvija, kvalifikacije za Mundobasket

24/08/2026

Ajax – Sion, Konferencijska liga

24/08/2026

Viktoria Plzen – Crvena zvezda, Evropska liga

24/08/2026

AEK – Levski, Liga prvaka

23/08/2026

Programska šema

Naša preporuka

Poznati svi učesnici ligaške faze Lige prvaka

26/08/2026

Liga prvaka: Dinamo poražen u Norveškoj, Slovan nakon produžetaka eliminisao Celje

26/08/2026

Mbappe hat-trickom predvodio Real Madrid do pobjede protiv Sociedada

26/08/2026

Dedić ponovo blistao, dvije asistencije za trijumf Newcastlea nad WBA

26/08/2026
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
Arena Sport
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • Najnovije
  • Video
  • Arena Cloud
  • Kontakt
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
© 2024 Arena Sport. Designed by WEBMAHER.

Upišite iznad i pritisnite Enter za pretraživanje. Pritisnite Esc za odustajanje.