Sarajevo je zvanično objavilo imena rivala sa kojima će odigrati prijateljske utakmice u sklopu priprema za novu sezonu.
Sarajevo će igrati protiv Veleža, Sutjeske iz Nikšića i Zrinjskog.
Duel protiv Veleža će biti zatvorenog tipa, a umjesto na Koševu, odigraće se u Trening centru Butmir, 27. juna.
Razlog promjene lokacije je održavanje U-19 Prvenstva u ženskom fudbalu, čiji je organizator NS BiH.
Meč protiv Sutjeske se igra prvog jula u Nikšiću, a okršaj sa Zrinjskim je na programu tri dana kasnije u Mostaru.

