Close Menu
Arena Sport
  • Najnovije
  • WWin liga BiH
    • Vijesti
  • Fudbal
    • Premier league
    • Serie A
    • La Liga
    • Ligue 1
    • Liga prvaka
    • Europska liga
    • Konferencijska liga
    • Superliga Srbije
    • HNL
    • Reprezentacije
    • Ostale lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • NBA
    • ABA liga
    • ABA 2 liga
    • FIBA
    • Euroliga
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Plivanje
    • Rukomet
    • Odbojka
    • NFL
    • Arena Fight
    • Hokej na ledu
    • Ostalo
  • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • BIH
    • CRO
    • SRB
    • SLO
Arena Sport
Facebook Instagram
  • Najnovije
  • Sportovi
    • WWin liga BiH
      • Vijesti
    • Fudbal
      • Premier league
      • Serie A
      • La Liga
      • Ligue 1
      • Liga prvaka
      • Europska liga
      • Konferencijska liga
      • Superliga Srbije
      • HNL
      • Reprezentacije
      • Ostale lige
      • Ostalo
    • Košarka
      • NBA
      • ABA liga
      • ABA 2 liga
      • FIBA
      • Euroliga
      • Ostalo
    • Ostali sportovi
      • Tenis
      • Plivanje
      • Rukomet
      • Odbojka
      • NFL
      • Arena Fight
      • Hokej na ledu
      • Ostalo
    • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
TV Arena Sport logo
Ostalo
Arena Sport
Home » Vranješ: Pozivam navijače da zajedno sa nama proslave titulu
Vijesti

Vranješ: Pozivam navijače da zajedno sa nama proslave titulu

Objavio TV Arena Sport16/05/20242 minute čitanja
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp VKontakte Email Copy Link
Dijeli
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email WhatsApp Copy Link

Fudbaleri Borca početkom sedmice su slavili na Tušnju protiv Tuzla Cityja (2:6) i sada ih samo još jedan korak dijeli od osvajanja titule.

O meču u Tuzli iskusni Stojan Vranješ je kazao:

“Bili smo svjesni važnosti utakmice. Jako težak meč možda više psihički nego fizički. Znali smo da je Tuzla siti u jednom teškom momentu, a takve utakmice znaju često otići u drugom smjeru. Međutim, momci su ozbiljno ušli u meč, a to je pokazuje i rezultat”, rekao je Stojan Vranješ.

Do svog prvog premijerligaškog pogotka u Borčevom dresu stigao je i Nikola Pejović koji je pun hvale na račun čitave ekipe.

“Naš cilj je isti još od Zlatibora kad smo se okupili, sad smo jako blizu, ostala je još jedna utakmica na našem terenu i nadam se usput da ćemo imati pun stadion i podršku navijača. Da to završimo u stilu, kako je i tekla cijela sezona. Ova ekipa je nevjerovatna, promijenio sam mnogo timova, ali nikad nisam bio ovakvog kolektiva. Nadam se da će u ponedjeljak biti pun stadion i da ćemo zajedno da proslavimo titulu. Zaslužujemo to i mi, i navijači i cijeli grad.“

Navijače na Gradski stadion, na susret protiv Igmana, poziva i Stojan Vranješ.

“Pozivam navijače Borca da dođu u što većem broju i zajedno sa nama da proslave titulu, toliko čekanu. Nadam se da će biti pun stadion i da nagrade momke koji su izgarali cijelu godinu za ovaj rezultat”, rekao je Vranješ.

Meč Borac – Igman se igra u ponedjeljak od 17 sati, kao i sve ostale utakmice 32. kola Wwin lige BiH. Iz FK Borac su saopštili da kupljene karte za meč protiv Igman važi i za revanš utakmicu finala Kupa Bosne i Hercegovine. Karte u prodaji od sutra.

FK Borac Stojan Vranješ
Podijeli Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp Email Copy Link
Prethodni članakNovi izvještaj: Željezničar najveći porezni dužnik od klubova iz Wwin lige BiH
Sljedeći članak Drugoligaš osvojio Kup, igrat će kvalifikacije za Evropsku ligu

Slične objave

Borac nastupima u Evropi osigurao veliku zaradu

29/08/2026

Derbi Sarajevo – Zrinjski na Koševu, Široki stiže na Grbavicu, BSK i Sloga otvaraju današnji program

29/08/2026

Najava četvrtog kola WWin lige BiH

29/08/2026

WWin liga BiH (4. kolo): Čelik – Velež 3:0

28/08/2026

Regoje: Vratilo nam se zbog prethodnih mečeva, Rahimić: Variramo, ovo je bilo vrlo loše

28/08/2026

Čelik deklasirao Velež na Bilinom polju, Mašić postigao hat-trick

28/08/2026

Programska šema

Naša preporuka

Serie A na TV Arena Sport: Alajbegović večeras ima priliku upisati prve zvanične minute

29/08/2026

Zmajevi otputovali u Vilnius, Gjergja napravio jednu promjenu u sastavu

29/08/2026

Na adresu PSV-a stigle dvije ponude za Bajraktarevića

29/08/2026

Premier League na TV Arena Sport: Dedić i Newcastle u Londonu, Hull traži nove bodove

29/08/2026
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
Arena Sport
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • Najnovije
  • Video
  • Arena Cloud
  • Kontakt
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
© 2024 Arena Sport. Designed by WEBMAHER.

Upišite iznad i pritisnite Enter za pretraživanje. Pritisnite Esc za odustajanje.