Nogometni savez Bosne i Hercegovine još jednom se zahvalio navijačima na velikom interesovanju i izuzetnoj podršci koju pružaju našoj A reprezentaciji tokom FIFA Svjetskog prvenstva 2026.
Savez je zaprimio izuzetno veliki broj zahtjeva za kupovinu ulaznica za predstojeću utakmicu nokaut faze takmičenja protiv SAD-a, međutim raspoloživi kontingent ulaznica koji je NSBiH dodijeljen bio je veoma ograničen i, nažalost, nije mogao zadovoljiti sve pristigle zahtjeve.
“Ovim putem obavještavamo javnost da je distribucija ulaznica putem NSBiH završena. Navijačima koji nisu uspjeli obezbijediti ulaznice putem Saveza preporučujemo da pokušaju do njih doći putem zvaničnih FIFA kanala za prodaju ulaznica.
Zahvaljujemo se svim navijačima na razumijevanju i kontinuiranoj podršci našoj reprezentaciji. Vjerujemo da će veliki broj naših navijača biti uz Zmajeve i u San Franciscu te da ćemo zajedno još jednom biti dio velikog fudbalskog spektakla i pružiti našem timu podršku na putu ka novom uspjehu”, poručili su u saopštenju.

