Close Menu
Arena Sport
  • Najnovije
  • WWin liga BiH
    • Vijesti
  • Fudbal
    • Premier league
    • Serie A
    • La Liga
    • Ligue 1
    • Liga prvaka
    • Europska liga
    • Konferencijska liga
    • Superliga Srbije
    • HNL
    • Reprezentacije
    • Ostale lige
    • Ostalo
  • Košarka
    • NBA
    • ABA liga
    • ABA 2 liga
    • FIBA
    • Euroliga
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Plivanje
    • Rukomet
    • Odbojka
    • NFL
    • Arena Fight
    • Hokej na ledu
    • Ostalo
  • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • BIH
    • CRO
    • SRB
    • SLO
Arena Sport
Facebook Instagram
  • Najnovije
  • Sportovi
    • WWin liga BiH
      • Vijesti
    • Fudbal
      • Premier league
      • Serie A
      • La Liga
      • Ligue 1
      • Liga prvaka
      • Europska liga
      • Konferencijska liga
      • Superliga Srbije
      • HNL
      • Reprezentacije
      • Ostale lige
      • Ostalo
    • Košarka
      • NBA
      • ABA liga
      • ABA 2 liga
      • FIBA
      • Euroliga
      • Ostalo
    • Ostali sportovi
      • Tenis
      • Plivanje
      • Rukomet
      • Odbojka
      • NFL
      • Arena Fight
      • Hokej na ledu
      • Ostalo
    • Info Region
  • Video
  • TV Program
  • Arena Cloud
TV Arena Sport logo
Ostalo
Arena Sport
Home » Italijanski mediji: Alajbegović sutra debituje za Juventus
Fudbal

Italijanski mediji: Alajbegović sutra debituje za Juventus

Objavio TV Arena Sport07/08/20261 minuta čitanja
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp VKontakte Email Copy Link
Foto: Juventus
Dijeli
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email WhatsApp Copy Link

Kerim Alajbegović nedavno je postao novi igrač Juventusa, te se nalazi sa saigračima na turneji.

Propustio je Kerim Alajbegović prvu provjeru Stare dame u pobjedi nad Chelseajem te taj meč posmatrao sa tribina.

Razlog za to bio je posebni plan po kojem je radio reprezentativac BiH, a sada je taj period prošao.

Juventus narednu provjeru ima protiv velikog rivala Intera u subotu od 13 sati, a susret će biti odigran u Australiji.

Kako navode italijanski mediji, Kerim Alajbegović će biti bačen ekspresno u vatru od strane Luciana Spallettija i trebao bi upisati debi već od prve minute, navodi Sky Sport.

Za gledaoce u BiH osiguran je direktan TV prenos meča Juvnetus – Inter, na kanalu Arena Sport 2.

Inter Juventus Kerim Alajbegović
Podijeli Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp Email Copy Link
Prethodni članakKadetska reprezentacija BiH poražena od Švedske
Sljedeći članak Najava prvog kola WWin lige BiH

Slične objave

Sergej Jakirović oborio klupski rekord i ispisao historiju Hulla

06/09/2026

Elmir Pilav delegiran za susret između Real Madrida i Intera u Ligi prvaka

06/09/2026

Serie A na TV Arena Sport: Alajbegović s Juventusom u velikom derbiju protiv Milana

06/09/2026

Premier League na TV Arena Sport: Veliki londonski derbi u centru pažnje

06/09/2026

Crvena zvezda dočekuje Partizan u 180. vječitom derbiju

06/09/2026

Bajraktarević: Ovo su utakmice za koje živiš

06/09/2026

Programska šema

Naša preporuka

Sergej Jakirović oborio klupski rekord i ispisao historiju Hulla

06/09/2026

Elmir Pilav delegiran za susret između Real Madrida i Intera u Ligi prvaka

06/09/2026

KK Bosna pobjedom otvorila Memorijalni turnir “Antonio Alexe”

06/09/2026

Serie A na TV Arena Sport: Alajbegović s Juventusom u velikom derbiju protiv Milana

06/09/2026
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • TikTok
Arena Sport
Facebook Instagram YouTube TikTok
  • Najnovije
  • Video
  • Arena Cloud
  • Kontakt
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
© 2024 Arena Sport. Designed by WEBMAHER.

Upišite iznad i pritisnite Enter za pretraživanje. Pritisnite Esc za odustajanje.