Bivši golman reprezentacije Bosne i Hercegovine Asmir Begović reagovao je na izjavu nekadašnjeg američkog čuvara mreže Tima Howarda uoči duela osmine finala Svjetskog prvenstva između BiH i Sjedinjenih Američkih Država.
Podsjetimo, Zmajevi će 2. jula u San Franciscu odmjeriti snage sa selekcijom SAD-a u borbi za plasman među šesnaest najboljih reprezentacija svijeta.
Howard je u razgovoru za američke medije poručio kako očekuje uvjerljivu pobjedu svoje reprezentacije.
“A Bosna? Pa… Landon i ja ćemo još razgovarati o tome. Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapeti će protiv njih”, poručio je Howard uz dozu samouvjerenosti.
Na njegove riječi reagovao je Asmira Begovića, koji je poslao kratku, ali snažnu poruku.
“Nisam baš siguran u to Tim. Radujem se borbi u San Franciscu”, napisao je Begović.

